City asus küll 35. minutil Josko Gvardioli väravast 1:0 juhtima, kuid Anthony Gordon seadis teise poolaja alguses jalule viigi, kui realiseeris enda teenitud 11 meetri karistuslöögi. Rohkem väravaid Newcastle`is St James’ Park`il ei löödud.

Londoni Arsenal alistas täna oma koduväljakul Leicester City 4:2 ja tõusis Manchester City kõrvale. Arsenal mängis seejuures 2:0 eduseisu maha, ent kohtumise lisaminutitel tõid Leandro Trossardi ja Kai Havertzi väravad neile ikkagi väärtusliku võidu.

Inglismaa koondislane Cole Palmer lõi koguni neli väravat, kui Chelsea mängis üle Brightoni 4:2. Inglasest sai ühtlasi esimene mängija Premier League`i ajaloos, kes löönud neli väravat avapoolaja jooksul.

Õhtu viimases mängus alistas Arne Sloti juhendatav FC Liverpool võõrsil Wolverhamptoni 2:1 ja tõusis tabeliliidriks. Ibrahima Konate avaväravale oli kodumeeskonnal vastus olemas, kui skooris Rayan Ait Nouri, kuid Mohamed Salahi realiseeritud penalti tõi Liverpoolile ikkagi võidu.

Liverpoolil on nüüd 15, Manchester Cityl ja Arsenalil 14 ning Chelsea`l 13 punkti.