Keila alustas kohtumist paremini ja võitis avaveerandi 23:15, poolajapausile mindi võõrustajate 38:35 eduseisul. Avapoolajal kuivale jäänud Egert Haller tegi kolmanda veerandaja alguses 8:0 spurdi, viies Keila 12 punktiga juhtima, kuid seejärel Viimsi kosus ja enne viimast veerandaega olid külalised vaid viie silma kaugusel. Otsustaval veerandil õnnestus Keilal siiski eduseisu hoida ja lõpuks teeniti 86:81 võit.

Keila parimana kogus Vitalii Shymanskyi 25 punkti ja kaheksa lauapalli. Hea mängu tegi ka teisel poolajal 16 punkti visanud Haller.

Stefan Vaaksita mänginud Viimsi resultatiivseim oli Omar Pajic 20 punkti ja üheksa lauapalli. Kolmikduubliga flirtinud Kaspar Kuusmaa arvele jäi 17 punkti, 11 lauapalli ja üheksa korvisöötu.

Keila KK sai karikavõistluste eelringis kolme kaotuse kõrvale esimese võidu. Viimsi on viiest mängust võitnud kaks.