Tasavägise avaveerandi järel juhtis Tartu meeskond 17:16. Esimese poolaja lõpuks kasvatasid tartlased edunumbrid 38:29-le ning enne viimast veerandaega juhtisid külalised juba 58:43. Otsustavat neljandikku alustas Pärnu aga 10:1 spurdiga ja minut enne kohtumise lõppu jõuti nelja punkti kaugusele. Enamaks siiski suutelised ei oldud ja Tartu teenis 76:69 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Jalen Henry 21 punktiga. Omar El-Sheikhi arvele jäi 12 silma ja üheksa lauapalli.

Pärnu poolelt kogus Christian Bradford 17 punkti ja seitse korvisöötu, kuid tegi seejuures ka seitse pallikaotust. Kahekohalise punktisummani jõudis veel Ajiroghene Johnson, kelle saldoks jäi 14 silma ja kaheksa lauapalli.

Tartu Ülikool on karikavõistlustel võitnud kõik neli senipeetud kohtumist. Pärnu Sadamal on kirjas üks võit ja kaks kaotust.