Kahes esimeses setis sai otsustavaks vaid üks murre. Kolmandas setis pääses Lajal kahel korral ühe murdega ette, ent prantslane suutis mõlemal juhul viigistada. Seisul 5:4 oli eestlasel vastase pallingul kasutada ka kolm matšpalli, ent Hemery suutis need kõik päästa. Sett läks kiiresse lõppmängu ning seal asus Lajal kiiresti 3:0 juhtima ega andnud enam edu käest.

Lajal lõi tasavägise kohtumise jooksul viis ässa, tegi ühe topeltvea ja realiseeris kümnest murdepallist kolm. Hemery lõi koguni 18 ässa ning suutis neljast murdevõimalusest ära kasutada kolm. Matš kestis kaks tundi ja 16 minutit.

Järgmises ringis ehk veerandfinaalis võib Lajal kohtuda Kanada tennisisti Denis Shapovaloviga (ATP 101), kes oli 2020. aastal veel maailma 10. reket. Shapovalov peab kolmandasse ringi jõudmiseks alistama belglase Alexander Blockxi (ATP 248.).

Shapovalovi füsioterapeut on endine Kaia Kanepi treener Indrek Tustit, kes käis oma tööst Kanada tennisekuulsuse tiimis rääkimas augusti lõpus „Matšpalli“ podcastis. Kuula siit: