Kalju asus juhtima 45. minutil, kui skoori avas Ivans Patrikejevs. Mängu viimase veerandtunni jooksul lõi Alex Matthias Tamm veel kaks väravat - neist ühe penaltist - ja kindlustas Kaljule veenva 3:0 võidu.

Flora lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 79. minutil sai Andreas Vaher teise kollase kaardi.

Nõmme Kalju on nüüd 61 punktiga teisel kohal ja edestab Florat juba kuue silmaga. Liider on Tallinna FCI Levadia 70 punktiga.

Teises tänaõhtuses mängus üllatas Narva Trans võõrsil Paide Linnameeskonda, teenides 3:2 võidu. Sergo Kukhianidze lõi Transi poolel kaks väravat.

Selles mängus näitas peakohtunik kolme punast kaarti - 60. minutil saadeti platsilt ära Pierre Landry Kabore (Trans), 84. minutil sai punase varumeeste pingil istunud Gerdo Juhkam (Paide) ja 92. minutil Milan Delevic (Paide).

Paide meeskond jääb nüüd neljandana Florast maha kahe punktiga. Trans tõusis viiendaks.