Tamla töötas Kontaveiti isikliku treenerina aastatel 2011-2012. Koostöö ajal jõudis Kontaveit viie ITF-i turniirivõiduni, hakkas esimesi edusamme tegema ka WTA-turniiridel ja lisaks pääses ta 2012. aasta US Openi noorteturniiril finaali.

Lisaks Tamlale oli teisipäeval esilinastunud dokumentaalfilmi vaatama tulnud kõik Anetile lähedased inimesed ja tema endine tiim, eesotsas sakslasest treeneri Torben Beltziga. Kuid kohal oli veel rohkelt rahvast, kellel kõigil on mingitmoodi emotsionaalne side meie pikaaegase esinumbriga.

Tamla tunnistas Delfiga vesteldes, et ei näinud teisipäevasel esilinastusel filmi esmakordselt ning toonitas, et see Anett, kes kinoekraanilt vastu vaatab pole seesama inimene, kes tennisetuuril varasematel aastatel ringi tiirles.

„See film ilmestab tolle hetke reaalset Anetti. Päris elus ja muudel aegadel minu arvates ta selline inimene ei olnud. Muidu on ta ikka palju rõõmsameelsem, rohkem naeratav ja naerev inimene. Anett on alati hästi heatujuline olnud, aga filmis tuleb tal langetada raskeid otsuseid. See on rohkem selline psühholoogiline film,“ mõtiskles Tamla, kelle jaoks ei tulnud miski filmis nähtu üllatusena.

Tamlale tuli filmi vaadates positiivse üllatusena, kuidas Kontaveiti treener Torben Beltz suutis vaatamata eestlanna otsusele seljavigastuse tõttu profikarjäär lõpetada hoida igal hetkel ülimalt positiivset meelt.

„See oli üks peamine mõte, mida ma seda vaadates mõtlesin. See, kuidas Torben suutis tiimi koos hoida, oli tema poolt tõenäoliselt ainuõige samm ja suhtumine sellise hetkel. Müts maha selle mehe ees,“ lisas Tamla.

Vaata ka Delfi fotogaleriid Anett Kontaveiti dokumentaalfilmi esilinastuselt!

Kuidas see lugu Sind end tundma pani?

Rõõmsana
Üllatunult
Targemana
Ükskõiksena
Kurvana
Vihasena