Pärnu meeskond võitis mängu avaveerandi 28:15 ja kasvatas esimese poolaja lõpuks edunumbrid 46:23-le.

Kolmandat veerandit alustasid pärnakad 13:0 spurdiga ja vahe kärises juba 36-punktiliseks (59:23). Otsustava neljandiku eel oli Pärnu edu 76:42.

Mingit muutust ei toonud mängu ka lõpuveerand ning Pärnu sai tabelisse esimese võidu, lõppnumbriteks jäid 97:59.

Võitjate resultatiivseim oli Ajiroghene Johnson, kes tõi oma 23-st punktist 15 avapoolajal. Lisaks hankis ta 21 mänguminuti jooksul kaheksa lauapalli. Volodymyr Shevchenko viskas 21 punkti (sh kolmesed 3/3), Okko Johannes Järvi lisas 12 ja Ivo Van Tamm 11 silma.

Keila KK parimad olid Vitalii Shymanskyi 11 ja Atavian Lamark Butler 10 punktiga. Keila tabas kaugviskeid vaid 15%-ga (5/32).

Andres Sõbra tüüritav Keila KK alustas hooaega Rapla Utilitase vastu, kellele jäädi võõrsil alla 79:98. Laupäeval kaotati kodus Tartu Ülikool Maks & Mooritsale 60:83.

Pärnu Sadam, mida juhendab ukrainlane Vitali Stepanovski, jäi oma avamängus kodus TalTech/Alexelale alla 76:94. Eelmise nädala kolmapäeval läksid pärnakad võõrsil vastamisi Keila Coolbetiga, kellele kaotati lisaajal 77:83.