Pühapäevases Inglismaa kõrgliiga mängus võtsid mõõtu mullune tšempion Manchester City ning teisena lõpetanud Londoni Arsenal. City läks kohtumist Erling Haalandi üheksanda minuti väravast juhtima, ent Riccardo Calafiori ja Gabriel Magalhaesi tabamustest pääsesid pealinlased teise poolaja alguseks juhtima. Cityle päästis viigipunkti John Stonesi seitsmenda lisaminuti 2:2 värav.

Kuid kohtumise järel sai City halbu uudiseid. Esimese poolaja keskel põrkas nende poolkaitsja Rodri keskväljal kokku Thomas Parteyga ning ta vahetati 21. minutil ka välja. Hispaania meedia väitel vigastas 28-aastane jalgpallur parema põlve ristatisidet, mis tähendab umbes üheksa kuu pikkust mängupausi ehk sel hooajal keskväljaankur rohkem murule ei pääse.

Rodri võitis viimasel neljal hooajal Cityga Inglismaa kõrgliiga, 2023. aastal kevadel Meistrite liiga ning äsja lõppenud suvel tuli ta koos Hispaania koondisega Euroopa meistriks. 2023. aastal valiti Rodri Meistrite liiga hooaja ja 2024. aasta suvel EM-i kõige paremaks mängijaks.

Pühapäevasest viigist hoolimata on City 13 punktiga Inglismaa kõrgliiga liider, neile järgnevad 12 silmaga Liverpool ja Aston Villa.