Viimsi võitis esimese poolaja 54:41 ja kolmandal veerandil läksid nad parimal juhul juhtima 15-ga. Kuigi TalTech pääses lõpu eel ühe punkti kaugusele, siis lõpuminutitel oli kindlam Viimsi, kes võitis matsi 92:90. Suure panuse võitu andis ka vahetusest sekkunud Mark-Andreas Jaakson, kelle arvele jäi 17 punkti (viskest mängust 4/8 ja vabaviskejoonely 7/9), neli lauda, kaks korvisöötu ja üks blokk.

Sealjuures on noor Viimsi sats võitnud karikasarjas esimesest kolmest mängust kaks. „Eduka alguse saladus on see, et me hakkasime trennidega varakult juuli keskel pihta. Kõik on mängunäljas ja see ongi võti,“ pööras 24-aastane ääremängija tähelepanu tõigale, et Viimsi hooaja eel kontrollmänge ei pidanud.

„Tunne on füüsiliselt hea, sest oleme kõvasti teinud füskat ja see on andnud meile käigu juurde. Kõik on heas vormis ja tunnevad end hästi,“ märkis kahemeetrine korvpallur, kes mullu esindas nüüdseks hingusele läinud Kalev/Snabbi.

Vaata videost, millised on Jaaksoni isiklikud ambitisoonid ja kuidas ta kirjedab peatreener Valdo Lipsu.