Ilvese koduklubi Galati sõitis Rumeenia kõrgliiga avavoorus külla Constantale. Kuigi veel kolmanda veerandi keskpaigas oli seis tasa, siis lõpuks läks kodumeeskond oma teed ning Constanta võitis kohtumise 99:88.

Galati parimana viskas ameeriklane Lamar Morgan 32 punkti, aga ilusa esituse tegi ka algviisikus alustanud Ilves. Karjääris esmakordselt piiri taga tegutsev 25-aastane tagamängija rassis platsil 38 minutit, mille vältel sai ta kirja 12 punkti (visked mängus 4/7 ja vabaviskejoonelt 2/3), kolm lauda ja lausa üheksa korvisöötu.

Esimene mängudevoor toimus ka Saksamaa kõrgliigas, kus Artur Kontontšuki tööandja Oldenburg alistas koduväljakul 105:82 Heidelheimi. Klubi sõnul sai kahemeetrine Eesti koondise ääremängija jäi napilt enne kohtumise algust paugu vastu kätt, mistõttu jäi ta mängupäeva koosseisust välja.