Järgmise nädalal lõpus Hispaania kõrgliiga avavoorus Tenerifega kohtuv Baskonia jäi kontrollikohtumise alguses tagaaja rolli, ent avaveerandi nad võitsid Sander Raieste tabamusest 29:25. Punktirohkes matšis läks Baskonia peagi oma teed, sest esimese poolajal järel olid nad peal 57:48 ning kolmandal veerandil kärises vahe juba enam kui 20 punktile. Lõpuks sai Baskonia kirja 93:76 võidu.

Baskonia edukamatena viskasid Markus Howard 22 ning Donta Hall ja Timothe Luwawu-Cabarrot mõlemad 13 punkti. Raieste sai kümne minutiga kirja seitse punkti (visked mängust 3/3), ühe laua ja ühe korvisöödu. Samas jäid eestlaste minutid mõnes mõtte napiks.

„Kui lõpus võttis Baskonia jala gaasipedaalilt, said rohkem minuteid vahetusmehed. Ainus pingilt alustanud mängija, kes väljakule ei naasnud, oli Raieste, kes tegi endale veidi viga ning temaga eelistati mitte riskida,“ kirjeldas Baskimaa ajaleht noticias de Alava. „Jälgime olukorda lähipäevil.“