Kohtumist alustas paremini Napoli, kes haaras kiirelt 7:3 eduseisu. Seejärel sai oma mängu käima ka Virtus, kasvatades 10:0 vahespurdi toel vahe peagi juba 13-punktiliseks. Esimese veerandaja järel oli peal Virtus 29:16. Teine veerandaeg jätkus Virtuse domineerimisel. Napoli ei suutnud kaotusseisu vähendada ning poolajapausiks kärises vahe juba 18 punktile.

Teisel poolajal Napoli ärkas. Kolmandat veerandaega alustati 27:9 vahespurdiga, mis tõi tabloole viiginumbrid 61:61. Punkt-punktis liiguti kuni kolmanda veerandaja lõpuni. Viimase neljandiku keskel võttis siiski tugevam meeskond oma. Seisul 82:80 lubas Vitus visata Napolil vaid viis silma, mille najal teeniti 96:87 võit ja koht pühapäeva õhtul toimuvas finaalis.

Kaspar Treier teenis mänguaega 25 minutit, visates selle aja jooksul kaheksa punkti (kolmesed 2/6, kahesed 0/2). Lisaks kogunes eestlase statistikasse neli lauapalli ja üks pallikaotuse. Napoli parim oli 30 punkti visanud Zach Copeland. Bologna Virtuse resultatiivseimaks tõusis 21 silmaga grusiin Tornike Shengelia.

Bologna kohtub pühapäeval toimuvas finaalis Milano Olimpiaga, kes oli poolfinaalis 73:62 parem Veneziast. Napoli järgmine kohtumine toimub 29. septembril, kui liigahooaja avavoorus sõidetakse külla Padovale.