Floral avanes imeline võimalus juhtohjad haarata juba pooltunni järel, kuid Vladislav Kreida ei suutnud penaltipunkti tagant Richard Alandit üle mängida. Avapoolaja lõpus said võõrustajad siiski oma tahtmise. Tartu kaitsjad magasid karistusalas maha Sergei Zenjovi, kes koksas esimesel lisaminutil palli tühja väravasse.

Teisel poolajal aktiviseerus ka Tammeka mäng ning peagi tõi see taaralinlastele ka edu. Kohtumise 53. minutil saatis Evert Gründvaldile püüdmatusse kaugusesse pealelöögi Herman Pedmanson, viigistades seisu 1:1-le.

Väärtuslikku viigipunkti Tammeka siiski kätte ei saanud. Minut-minuti järel survet kasvatanud Flora jõudis sihile mängu kolmandal üleminutil. Tallinna klubi sangariks kerkis avapoolaja patuoinas Kreida, kelle täpne puude tegi mängu lõppskooriks 2:1.

Tallinna Flora jätkab liigatabelis 55 silmaga kolmandal kohal, kuid Paide Linnameeskonda edestatakse vaid ühe punktiga. Tammeka on 32 punktiga liigatabeli viies. Liiga liider on Tallinna FCI Levadia 67 punktiga.