Peep Pahvi hoolealused alustasid kohtumist kohutavalt, kuna esimesed punktid sai Keila Coolbeti poolt kirja Kaido Saks hetkel, mil mängitud oli juba pea kuus minutit. Rapla 16:0 spurt suudeti küll peatada, kuid avaveerandi järel juhtisid siiski võõrustajad 17:9.

Keila suutis teisel veerandajal parimal juhul vahe vähendada neljale silmale, kuid poolajal lõpus laguneti taaskord koost. Rapla lõpetas veerandaja 9:0 spurdiga ja nõnda mindi pikale pausile 39:26 eduseisus.

Kolmandal ja neljandal veerandajal ei leidnud Keila Rapla vastu absoluutselt püssirohtu. 20 minutiga visati vaid 28 punkti ning kuna Brett Nõmme hoolealuste mäng liikus õlitatult, polnud suurest saunast pääsu. Mängu lõppedes olid tablool numbrid 97:54.

Rapla parimaks tõusis 22 punktiga leegionär Jalyn Zacchaeus Mccreary. Hendrik Eelmäe ja Markus Ruubel toetasid teda 20 silmaga. Keila resultatiivseim oli 14 punkti visanud Tautvydas Kupstas.

Rapla jätkab karikavõistluste eelturniiril täisedu ehk kolme võiduga, Keila Coolbetil on kirjas võit ja kaks kaotust (Turniiritabel).

Vaata ka videointervjuud Rapla Utilitase mängija Tormi Niitsuga!

Teises tänases mängus võõrustab Keila KK algusega kell 19.00 Tartu Ülikool Maks & Mooritsat. Ka seda mängu näeb Delfi TV-st.