Hispaanlased asusid esimesel kolmandikul mängu 2:0 juhtima, kui lõpuminutitel visati kaks vastuseta väravat. Teisel kolmandikajal lisasid hispaanlased oma arvele veel ühe värava, teatab Eesti jäähokiliit.

Mängu 55. minutil kasvas Hispaania klubi edu neljaväravaliseks. Seejärel vahetas Narva PSK oma väravavahi kuuenda väljakumängija vastu ning see kandis vilja, kuna Nikita Kirillov viskas kodumeeskonna avavärava.

Kaks ja pool minutit enne mängu lõppu sai Jaime Capillas kirja oma teise värava ja vormistas hispaanlastele 5:1 võidu.

Päeva esimeses mängus oli Leedu klubi HC Energija üle Islandi klubist Skautafelag Reykjavikur tulemusega 5:0.

Homme, 21. september kell 17.00 kohtub Narva PSK Islandi klubiga. Päeva esimene mäng CH Jaca ja HC Energija vahel algab Narva jäähallis kell 13.00. Mänge on võimalik vaadata Eesti Hoki TV vahendusel.