Keila KK jäi kodusaalis tagaajaja rolli juba avaveerandi järel. Kui veel esimesed viis minutit mängisid peatreener Andres Sõbra hoolealused Tartuga kui võrdne võrdsega, siis hiljem laguneti koost. Esimese 10 minuti järel olid tablool Tartu 29:14 juhtnumbrid ning poolajapausiks kasvas taaralinlaste edu koguni 45:22-le.

Tartu Ülikooli dikteerimisel jätkus ka kohtumise kolmas veerandaeg, mille lõppedes olid tartlaste juhtnumbrid juba 65:36. Otsustava veerandajal suutis Keila KK küll vahet kuue punkti jagu vähendada, kuid kindlast kaotusest polnud pääsu. Tartu Ülikool kirjutas võidu tabelisse numbritega 83:60.

Tartu ülikooli resultatiivseimaks kerkis Raido Roos, kes viskas 18 silma. Keila KK parim oli 13 punkti ja üheksa lauapalliga ukrainlane Vitalii Shymanskyi.

Tartu kirjutas karikavõistluste eelringi turniiritabelisse teise võidu, Keila KK teise kaotuse.

Vaata ka Karl-Johan Lipsu videointervjuud!