Barcelona jaoks sai Meistrite liiga hooaeg kohutava alguse, sest Eric Garcia punane kaart jättis nad võõrsil Monaco vastu juba 10. minutil arvulisse vähemusse.

Mõni minut hiljem viis Maghnes Akliouche võõrustajad kohtumist juhtima, aga poolajapausile mindi viigiseisul, kuna 28. minutil sai jala valgeks ka Barcelona noor superstaar Lamine Yamal.

Lõpuks teenis Monaco korvpallilegend Michael Jordani silme all siiski 2:1 võidu, kui George Ilenikhena 71. minuti tabamusele Barcelonal vastust ei olnud.

Hispaania klubide au päästis neljapäeval Madridi Atletico, kes oli koduväljakul 2:1 parem RB Leipzigist.

Saksamaa klubi läks küll kohtumist 4. minutil Benjamin Šeško väravast juhtima, aga avapoolaja keskpaigas lõi Antoine Griezmann viigivärava ning kohtumise viimasel minutil tõi Jose Maria Gimenezi tabamus Atleticole võidupunktid.

Põnevat heitlust nägid Itaalias ka Bergamo Atalanta fännid, kuigi võimalusterohke mäng Londoni Arsenaliga lõppes 0:0 viigiga.

Valitseval Euroopa liiga võitjal avanes 51. minutil hiilgav šanss kohtumine enda kasuks kallutada, kuid Mateo Retegui ei suutnud David Raya vastu penaltit realiseerida ning ka jätkuolukorras tegi Arsenali väravavaht hiilgava tõrje.

Teistes neljapäevastes mängudes alistas valitsev Saksamaa meisterklubi Leverkuseni Bayer võõrsil 4:0 Rotterdami Feyenoordi, Lissaboni Benfica sai võõrsil 2:1 jagu Belgradi Crvena zvezdast ning prantslaste Brest oli koduväljakul 2:1 parem Grazi Sturmist.