Manchester City ei suutnud Etihadi staadionil mõlemapoolsete võimalustega mängus Itaalia valitseva meistri Milano Interi vastu enamat 0:0 viigist. Pealelöögid jäid inglaste kasuks 23:13, kuid väga ohtlikke võimalusi oli ka itaallastel. Interi parimad momendid tekkisid Matteo Darmianil ja Henrikh Mkhitaryanil.

Ootamatult kahvatu oli Norra ründetäht Erling Haaland, kes on tänavu Inglismaa meistriliigas löönud nelja mänguga kokku juba üheksa väravat. Juba poolajal pidi City välja vahetama Belgia ässa Kevin de Bruyne`i, kes sai vigastada.

Cityt ootab nädalavahetusel koduliigas väga tähtis mäng ohtliku konkurendi Arsenaliga, Inter kohtub aga Serie A-s linnarivaali AC Milaniga.

Prantsuse meister Pariisi Saint Germain suutis hispaanlaste Girona värava lahti muukida alles 90. minutil, kui 1:0 võiduvärava lõi Nuno Mendes. Selles olukorras tegi suure prohmaka Girona puurilukk Paulo Gazzaniga, kes puterdas terava nurgalt löödud palli väravasse.

Dortmundi Borussia alistas Inglismaa U21 koondislase Jamie Gittensi kahe värava abil võõrsil belglaste Brügge 3:0. Kõik Saksamaa klubi väravad sündisid viimasel veerandtunnil, lõppseisu vormistas viiendal üleminutil Serhou Guirassy penaltist.

Šotlaste Glasgow Celtic sai koduväljakul koguni 5:1 võidu Slovakkia klubi Bratislava Slovani vastu.

Praha Sparta alistas külla sõitnud Salzburgi 3:0, saades Meistrite liigas esimese võidu viimase 21 aasta jooksul.

Väravateta viiki mängisid Bologna ja Donetski Šahtar. Georgii Sudakov jättis seejuures 4. minutil Donetski klubi penalti realiseerimata.