Valladolid jäi 22. minutil kaotusseisu, kui Hugo Alvarezi terava nurga sooritatud löök lendas Heina külje alt väravasse. 35. minutil tõrjus Hein küll Iago Aspase pealelöögi, aga tagasi põrkunud palli suunas võrku Borja Iglesias.

Teise poolaja alguses vähendas Raul Moro Valladolidi kaotusseisu minimaalseks ning seejärel päästis Hein paari hea tõrjega külalised halvimast, kuid 82. minutil jättis Mario Martini punane kaart Valladolidi väljakule kümnekesi. Lisaminutitel realiseeris Heina vastu üks-ühele olukorra Anastasion Douvikas ning Celta Vigo teenis seeläbi 3:1 võidu.

Kohtumise statistika.

Liigatabelis hoiab Valladolid nelja punktiga 17. kohta, Vigo klubi on üheksa punktiga neljandal positsioonil.

Valladolid jätkab hooaega järgmisel laupäeval, kui koduväljakul minnakse vastamisi Real Sociedadiga.