Võõrustajad alustasid mängu kohutavalt. Avaveerandi võitis TalTech 25:9 ning poolajaks olid külalised peal 48:26. Kolmas veerandaeg lõppes TalTechi 75:46 eduseisul ning lõpuks said pärnakad 76:94 kaotuse.

Võitjate parim oli Siim-Markus Post 26 punktiga. Oliver Metsalu lisas 22 ja Kristjan Kitsing 19 silma. Pärnu kasuks viskas Christian Bradford 17 ja Ajiroghene Johnson 12 punkti.

Uuenenud formaat karikavõistlustel näeb ette, et möödunud hooaja Korvpalli Meistriliiga 2. kuni 8. koha meeskonnad peavad omavahel üheringilise eelturniiri, mille järel selgub meeskondade asetus play-offideks.

Alates play-offidest kui kohtuvad madalama liiga võistkonnad Korvpalli Meistriliiga võistkondadega, toimub mäng madalama asetusega meeskonna koduväljakul. Kui kohtuvad omavahel kaks KML võistkonda, toimub mäng kõrgema asetusega võistkonna kodus.

Kaamos Karikavõistluste eelturniiri mänge peavad Tartu Ülikool Maks & Moorits, Utilitas Rapla, Pärnu Sadam, TalTech/Alexela, Keila Korvpallikool, Viimsi ning Keila Coolbet.

Mängud peetakse 14. septembrist kuni 4. oktoobrini ning kõikidest mängudest toimuvad ülekanded Delfi vahendusel.