A-divisjonis alistas Prantsusmaa 2:0 Belgia, kui võõrustajate väravate eest hoolitsesid 29. minutil Randal Kolo Muani ja 57. minutil Ousmane Dembélé.

Teises mängus oli Itaalia 2:1 parem Iisraelist. Itaallased asusid Ungaris peetus kohtumist avapoolaja lõpus Davide Frattesi väravast juhtima ning teise poolaja keskpaigas tegi skoori ka Moise Kean. Iisraeli värav sündis kohtumise viimasel minutil

B-tasandil avas võiduarve Norra, kes sai kodus jagu Austriast 2:1. Avamängus Kasahstani vastu 0:0 viigiga piirdunud Norra võiduvärava lõi Erling Håland 80. minutil. Võidu sai kirja ka Türgi, kes alistas Kerem Aktürkoğlu kübaratriki toel 3:1 Islandi, Wales oli 2:1 parem Montenegrost ning Kasahstan kaotas Sloveeniale 0:3.

C-tasandil tunnistas Leedu võõrsil Ungari 3:1 paremust ja Kosovo purustas Küprose 4:0.