Kiptoo lõpetas ajaga kaks tundi, 13 minutit ja 48 sekundit. Teise koha sai Etioopia esindaja Geleto Barecha Tolosa, kes kaotas võitjale 22 sekundiga. Kolmas oli keenialane Ishmael Chelanga Kalale (+0.51).

Nurme finišeeris neljandana ajaga 2:15.04, kaotades võitjale minuti ja 16 sekundiga. Oma isiklikust rekordist (2:10.02), mis on Eesti kõigi aegade teine tulemus, jäi Nurme viie minuti kaugusele.

Viies oli Leonid Latsepov 2.16.44-ga (+2.56), kellele järgnesid temast oluliselt kõvemate tippmarkidega keenialased Edwin Koech ja Julius Kiprono Tarus. Latsepov täna isiklikku rekordit üle joosta ei suutnud, tema kiireim maraton on endiselt 2:13.38.

Eesti meistrivõistluste pronksi sai Bert Tippi, kes oli kokkuvõttes kaheksas (+13.54).

Suurepärase jooksu tegi kevadel laskesuusatamise karjäärile punkti pannud Raido Ränkel, kes sai ajaga 2:31.39 kaheteistkümnenda koha.

Naiste arvestuses saavutasid keenialannad kolmikvõidu. Esikoha teenis Mercy Kwambai, kes jooksis välja naiste uue rajarekordi 2:31.09. Senine tippmark langes 20 sekundiga. Kokkuvõttes sai Kwambai 10. koha.

Teise koha hõivas Hildah Jepkogei Cheboi (+0.20) ja kolmanda Euliter Jepchirchir Tanui (+0.39). Eesti parimana oli Kaisa Kukk ajaga 2:49.17 naiste hulgas kaheksas.

Swedbanki Tallinna Maraton. Tiidrek Nurme lõpetas neljandana.

Online tulemusi näeb Tallinna maratoni lehelt siit.