Saksamaa tegi uuele tsüklile võiduka stardi Düsseldorfis. Avavärava lõi Niclas Füllkrug 27. minutil Jamal Musiala söödu järel. Musiala kasvatas Saksamaa eduseisu kaheväravaliseks 58. minutil. Teisele väravale eeltöö teinud Florian Wirtz sai jala valgeks kaheksa minutit hiljem täpse kauglöögiga.

Neljas pall lendas Ungari koondise väravasse 77. minutil Aleksandar Pavlovici löögist ja lõppseisu vormistas kolm minutit hiljem Kai Havertz penaltist.

Teises sama alagrupi mängus alistas Holland väravaterohkes kohtumises Bosnia ja Hertsegoviina 5:2. Võitjate poolel tegid kodupubliku ees skoori Joshua Zirkzee, Tijani Reijnders, Cody Gakpo, Wout Weghorst ja Xavi Simons.

B-divisjonis mängiv Soome jalgpallikoondis alustas suure kaotusega, kui jäi Ateenas alla Kreekale 0:3. Kodumeeskonna väravaarve avas 23. minutil Fotis Ioannidis. Avapoolaja lõpus patustas Benjamin Kallman omaväravaga ning teisel mängupoolel vormistas Ioannidis oma teise tabamusega lõppseisu. Soome meedia kirjutab, et nende koondis ei saanudki oma mängu korralikult käima ning ühtegi reaalset väravavõimalust luua ei suudetud.

Teises sama grupi mängus võitis Inglismaa meeskond võõrsil igati teenitult Iirimaad 2:0. Esmakordselt ajutise peatreeneri Lee Carsley käe all mänginud inglaste väravad lõid avapoolajal Declan Rice ja Jack Grealish.

Ülejäänud B-grupi mängudes alistas Albaania Ukraina 2:1 ja Gruusia Tšehhi 4:1.

C-divisjonis kaotas Läti eile Armeeniale 1:4, Fääri saared ja Põhja-Makedoonia mängisid 1:1 viiki. D-divisjoni ainsas mängus alistas Moldova 2:0 Malta.

Täna õhtul kell 21.45 kohtub Eesti võõrsil Rootsiga.