Esimese veerandi keskpaigas enam kui kümne punktiga kaotusseisus olnud Kalev/Cramo seejärel kosus ning Kregor Hermeti sopsanud kaugviske järel pääsesid tallinlased teisel veerandil esimest ja viimast korda mängu juhtima (29:26). Esimese poolaja lõpp ja teise algus kuulusid siiski Kaspar Treieri tööandjale, kes pani oma paremuse maksma.

41:33 esimese poolaja võitnud Napoli käristas kolmanda veerandi alguses kiirelt vahe 15 punktile, neljanda neljandiku alguses oli vahe esmakordselt üle 20 ning Itaalia kõrgliiga meeskond võitis kohtumise 91:67. Kamba peale väljakult 80 viskest 27 tabanud Kalev/Cramo meeskonna parimatena tõid Patrick Tapé 14, Gregor Kuuba 11 ja Kasper Suurorg 10 punkti. Napoli edukamad olid Tomas Woldetensae ja Charles Manning 17-ga, 24-aastase Treieri arvele jäi 4 punkti (visked mängust 1/6 ja vabaviskejoonelt 2/2), 4 lauda ja 2 vaheltlõiget.