Kalev/Cramo kaotas reedes poolfinaalis Pariisile 64:97 ning Kaspar Treieri leivaisa Napoli jäi 78:95 alla Kristian Kullamäe Bilbaole. Päev varem jäid kalevlased Euroliiga meeskonna Paris Basketball vastu kiirelt taha 0:8 ja esimese poolaja lõpuks oli vahe juba üle 20 silma.

Laupäevalgi olid Heiko Rannula hoolealused neljaminutilise mängu järel taga 7:16, kuid Itaalia klubi ei läinud oma teed. Kaitse pidama saanud kalevlased oli avaveerandi lõpuks taga napilt 19:22 ning teise veerandi kolmandal minutil viis Kregor Hermeti kaugvise tallinlased esmakordselt juhtima 29:26. Kuid esimese poolaja lõpp kuulus siiski vastastele ning Kalev/Cramo läks riietusruumi pikemale mõttepausile 33:41 kaotusseisus.

Teist poolaega alustas vägevalt Napoli, kelle kiire 11:2 vahespurdi järel oli Kalev/Cramo taga 35:52 ja otsustavale veerandile läksid tallinlased juba üsna kindlas 49:68 kaotusseisus. Kalev vähendas kolm ja pool minutit enne lõppu vahe 12 punktile, aga seejärel tegi Napoli järjekordse minispurdi ja noppis kindla võidu.

31 kaugviskest vaid 6 tabanud Kalev/Cramo resultatiivseim oli 14 punktiga Patrick Tapé. 11 punkti jäi Gregor Kuuba ja 10 punkti Kasper Suuroru arvele. Napoli kasuks viskasid Tomas Woldetensae ja Charles Manning 17 punkti. Kaspar Treieri arvele jäi 24 minutiga 4 punkti, 4 lauapalli ja 2 vaheltlõiget (kahesed 3-st 1, kolmesed 3-st 0, vabavisked 2-st 2).

Kalev/Cramo - Napoli mängu fotod:

Turniiri võitja selgitavad kell 19.45 algavas finaalis Euroliiga meeskond Paris Basketball ja Kristian Kullamäe tööandja Bilbao Basket, Epicbet Cupi pileteid saab osta Piletitaskust.