Ronaldo aitas eile Portugali koondise 2:1 võidule Horvaatia vastu. Ründetäht jõudis sihile 34. minutil, kui suunas võrku Nuno Mendesi antud tsenderduse.

Ronaldo, kes on rahvuskoondist esindanud juba üle 20 aasta, on nüüd Portugali eest löönud 131 väravat (213 mänguga). Klubikarjääri jooksul on Ronaldo skoorinud Lissaboni Sportingu, Manchester Unitedi, Madridi Reali, Torino Juventuse ja Al-Nassri eest kokku 769 väravat (1025 mänguga).

Portugali meeskonna viis Horvaatia vastu juba 7. minutil 1:0 ette Manchester Unitedi kaitsemängija Diogo Dalot. Avapoolaja lõpus sai Dalot hakkama ka õnnetu omaväravaga, kuid Portugal teenis kodupubliku ees ikkagi kolm võidupunkti.

Rahvuste liiga A-divisjonis mängiv Portugal jagab nüüd oma alagrupis liidrikohta koos Poolaga, kes võitis eile võõrsil Šotimaad 3:2.