Mägi läbis neljapäeval staadioniringi ajaga 48,02. Eestlast edestasid vaid jamaicalane Roshawn Clarke (47,49) ja Katari esindav Abderrahman Samba (47,58).

Neljas oli prantslane Clement Ducos, kes sarnaselt Mägile sai ajaks 48,02 ning viies ameeriklane CJ Allen (48,20).

Kolmapäevases 100 meetri sõujooksus teivashüppajale Armand Duplantisele alla jäänud Karsten Warholm oma põhialal vigastuse tõttu ei startinud. Finišisse ei jõudnud ka brasiillane Alison dos Santos.

Mägi hooaja tippmark 47,95 sündis 7. juulil Pariisi õhtumiitingul. 48 sekundi piiri alistas ta ka 25. augustil Poolas Chorzowis toimunud Teemantliiga etapil, kus kirja jäi 47,97. Mägi peaks jooksma ka 13.-14. septembril Brüsselis peetaval Teemantliiga finaaletapil.