Kauaoodatud sprindivõistluses jäi peale teivashüppe maailmarekordiomanik Duplantis, kes jooksis välja aja 10,37. 400 meetri tõkkejooksu ilmarekordit enda nimel hoidev norralane Warholm tuli üle finišijoone 10,47-ga. Mõlemad püstitasid loomulikult ka uued isiklikud rekordid.

Duplantis oleks antud tulemusega saanud kodustel Rootsi meistrivõistlustel teise koha. „See on hea tunne,“ oli teivashüppaja Duplantis sprindivõiduga ääretult rahul. „Seda on tegelikult raske seletada. See on väga eriline õhtu, mõnes mõttes erilisem kui tavaline teivashüppevõistlus. Kuradima lõbus ja täpselt selline, nagu ootasin.“

Kumbki mees polnud ametlikul võistlusel ammu 100 meetrit jooksnud. Warholm läbis 2017. aastal staadionisirge 10,49-ga ning Duplantis 2018. aastal keskkooliõpilasena 10.57-ga. „Ta võitis mind ausalt,“ tõdes sel suvel Pariisis 400 meetri tõkkejooksus olümpiahõbeda võitnud Warholm. „Otsustavaks sai start, sest Mondo sai pakkudelt väga kiiresti minema.“