Navarro poolfinaali edenemist võib nimetada tuhkatriinulooks, kuigi maailma 12. reketi niisugune edu ei tohiks olla eriline üllatus. Kui mitte arvestada fakti, et Navarro polnud kunagi varem kodusel slämmiturniiril avaringist kaugemale pääsenud. Viimase 40 aasta jooksul on sellise üllatusminekuga hiilanud US Openil kokku kuus naismängijat. Esimest korda avaringi pakkudelt minema saanuna on poolfinaali pääsenud ka Steffi Graf (1985), Venus Williams (1997), Yanina Wickmayer (2009), Bianca Andreescu (2019) ja Emma Raducanu (2021).

Navarro mängis tunni ja 14 minutiga veerandfinaalis üle endise maailma teise reketi, hispaanlanna Paula Badosa (WTA 29.) 6:2, 7:5. Poolfinaalis kohtub ta maailma teise reketi Arina Sabalenkaga, keda ta tänavu märtsis Indian Wellsi kaheksandikfinaalis suutis kolmes setis üllatada.

Fritz pääses karjääri esimesse suure slämmi poolfinaali kolm ja pool tundi kestnud heitluse järel Saksa tennisisti Alexander Zvereviga (ATP 4.), keda ta võitis 7:6 (2), 3:6, 6:4, 7:6 (3).

Tiafoe, kes US Openi poolfinaalis mängis ka 2022. aastal, sai neljanda seti 4:1 eduseisus loobumisvõidu bulgaarlaselt Grigor Dimitrovilt (ATP 9.)., olles esimese seti võitnud 6:3, teise kaotanud 6:7 (5) ja kolmanda võitnud 6:3.

Täna peetakse US Openil ülejäänud üksikmängude veerandfinaalid. Naistest on vastamisi brasiillanna Beatriz Haddad Maia (WTA 21.) ja tšehhitar Karolina Muchova (WTA 52.) ning poolatar Iga Swiatek (WTA 1.) ja ameeriklanna Jessica Pegula (WTA 6.).

Meestest selgitavad poolfinalistid britt Jack Draper (ATP 25.) - austraallane Alex De Minaur (ATP 10.) ja itaallanne Jannik Sinner (ATP 1.) - venelane Daniil Medvedev (ATP 5.).