Levadiale oli see Premium liigas sel hooajal alles teine kaotus. Esimene tuli 5. mail, siis jäi Flora peale 1:0.

Flora viis kolmandal minutil juhtima 35-aastane Sergei Zenjov, ta realiseeris hiljuti 40-aastaseks saanud Konstantin Vassiljevi läbisöödu.

Kuigi Levadial tekkisid mõned korralikud võimalused, läks teine värav Flora arvele. Tabamuse autoriks oli Zenjovist enam kui kaks korda noorem Tony Varjund. 17-aastane mängumees sekkus vahetusest 75. minutil ja neli minutit hiljem lõi ta võrku palli, mis oli tema jala peale põrganud Levadia puurivahi Karl Andre Vallneri tõrjest.

Põnevus siiski säilis, sest 87. minutil lõi Flora kaitsja Mihhail Golobov õnnetu omavärava. Rohkem Levadial tõeliselt ohtlikke šansse ei tulnud.

Levadia on hoolimata kaotusest siiski tabelis kindlalt esimene. Neil on 26 mänguga kogutud 64 punkti, järgnevad Nõmme Kalju 49 punktiga (24 mängu) ja Flora 48 punktiga (25 mängu).