Kalev võitis avaveerandaja 22:16 ning poolajapausile mindi Eesti klubi juhtimisel 47:33. Teisel poolajal õnnestus kalevlastel eduseisu hoida ja lõpuks alistati vastased 89:76.

Võitjate resultatiivseimad olid Anrijs Miška ja Artem Kovalov, kes viskasid mõlemad 14 punkti. Ukrainlase arvele jäi ka 11 lauapalli. Kregor Hermet lisas 12 ja Kasper Suurorg 10 silma. Taani klubi kasuks tõi Ej Dembreville 20 punkti.

Teises poolfinaalis võtavad mõõtu lätlaste Riia VEF ja rootslaste Norrköping Dolphins. Turniiri jätkub eestlaste jaoks pühapäeval, kui Kalev/Cramo mängib kell 16.30 algavas finaalis.

***

Järgmisel nädalal võõrustab Kalev/Cramo Tondiraba jäähallis korvpalliturniiri Epicbet Cup, kus löövad kaasa ka Euroliigasse tõusnud Paris Basketball, Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao (Hispaania) ja Kaspar Treieri tööandja Napoli (Itaalia).

Kalev/Cramo ja Paris kohtuvad esimeses poolfinaalis 5. septembril, päev hiljem on vastamisi Bilbao ja Napoli. Kohamängud peetakse 7. septembril.