Premier League’i avavoorus alistas Brighton & Hove Albion võõrsil Evertoni 3:0. Täna võõrustati Manchester Unitedi ning teeniti 2:1 võit.

Koduväljakul mänginud Brighton asus juhtima 32. minutil Danny Welbecki tabamusest. ManUnited jõudis viigini 60. minutil tänu Amad Diallo väravale. Kodumeeskonnale tõi võidu Joao Pedro tabamus viiendal üleminutil.

70. minutil oli aga hoopis ManUnited juhtväravale lähedal. Alejandro Garnacho saatis palli värava suunas, kuid enne võrku lendamist tabas see ka Joshua Zirkzee’d. VAR vaatas olukorra üle ning tulemuseks oli suluseis. ManUnitedi jaoks oli tegemist vägagi õnnetu olukorraga. Hiljem oli tükk arutlemist, kas Zirkzee puudutas palli meelega ja tahtis lihtsalt väravat enda nimele saada või oli tegemist lihtsalt õnnetu juhusega. Lõpptulemus oli aga see, et Unitedi väravat ei loetud.

ManUnitedil on kahe vooruga kirjas nüüd võit ja kaotus.

Hürzeleri eelmised hoolealused eesotsas Eesti koondise kapteni Karol Metsaga alustavad Bundesliga hooaega pühapäeva õhtul kell 18.30.