Avageim kulges tasavägiselt lõpuni välja. 23:24 seisul teenisid vastased esimese geimpalli, aga seda nad realiseerida ei suutnud. Kahel viimasel punktil pani Märt Tammearu serviga juudid keerulisse seisu ning nad ei suutnud palli enam ise korralikuks rünnakuks mängida. Esimesel korral karistas nad võrgu pealt ära Robert Täht, teisel Andri Aganits.

Teises geimis sai sarnaselt esimesele näha punkt-punktis mängu, kus lõpu kallutasid enda kasuks võõrustajad. 23:22 seisul ründas Tammearu nurgast edukalt. Järgmisel pallivahetusel lõi vastaste Ilija Goldrin palli lihtsalt auti.

Kolmandas vaatuses ei pääsenud Eesti kordagi juhtima. Nad olid stabiilselt punkti-kahega maas, kuniks iisraellased edu juba viiele kasvatasid (16:11). Sealt edasi kontrollisid nad geimi lõpuni välja, võites selle lõpuks 25:19.

Neljandat geimi alustasid kindlamalt Alar Rikbergi hoolealused, minnes seda 12:6 juhtima. Siis tabas eestlasi aga mõõn ning Iisrael jõudis punkti kaugusele (12:13). Seejärel võtsid võõrustajad siiski oma, kasvatades napilt aga kindlalt eduseisu ja võites otsustava geimi 25:18.

Eesti parimad olid Märt Tammearu ja Robert Täht 15 punktiga (mõlemal +9). Alex Saaremaa arvele jäi 14 (+12) ja Renee Teppani arvele 13 punkti (+8). Iisraeli vankrit vedas Mark Rura 20 punktiga (+13).

Sarnaselt naiste EM-valiksarjale on ka meestel kolm seitsmeliikmelist alagruppi. Suurturniirile tagab koha iga alagrupi võitja, lisaks viis paremat teise koha omanikku. D-alagruppi kuuluv Eesti peab järgmise mängu 24. augustil Kalevi spordihoones Horvaatia vastu. Iisrael ja Horvaatia kohtuvad omavahel esmakordselt 21. augustil. Kordusmatšid peetakse tuleval aastal.