Latsepov läbis 13,7 km pikkuse ringi ümber Ülemiste järve ajaga 44.40. Mullu oli tema võidutulemuseks 44.31. Seekordne võit ei tulnud suure edumaaga, sest teise koha saanud Deniss Šalkauskas jäi võitjast maha vaid üheksa sekundiga, vahendab Marathon100.com.

Kolmanda koha teenis Jaanus Kallaste (45.46), kes võttis enda nimele ka järvejooksude sarja üldvõidu. Esikuuikusse mahtusid veel Mark Abner (46.26), Bert Tippi (46.37) ja Jaan Lilleorg (47.56).

Ka naistest läks Ülemiste järve jooksu võit mullusele parimale, kui Helen Bell ületas finišijoone ajaga 53.47. Ühtlasi teenis Bell järvejooksude sarja üldvõidu. Teiseks tuli Kelly Nevolihhin (54.10) ning kolmandaks Kertu Kula (55.04).

Ülemiste järve kaldal joosti ka juba 20. korda toimunud Ülemiste metsajooks, mille 4,8 km pikkuse võistlusmaa parimad olid Ako Kaljumäe ja Jette Marii Kraam.

Kõiki Ülemiste järve jooksu tulemusi näeb siit.