Külalised asusid A. Le Coq Arenal peetud kordumängus juhtima juba kuuendal minutil, kui nurgalöögi järel saatis palli peaga väravasse Aron Thrandarson.

20 minutit hiljem suutis Sergei Zenjov vastaste karistusalast palli võrku saata, kuid VAR tühistas selle värava, sest Flora ründajal fikseeriti napp suluseis.

36. minutil kasvatas Nikolaj Hansen islandlaste eduseisu kaheväravaliseks. Skooriga 2:0 avapoolaeg lõppeski.

Teist poolaega alustas Flora hästi ning 52. minutil tegi Markus Soomets täpse kauglöögiga seisuks 1:2. Kuigi Flora jätkas mängu domineerimist, teist väravat nad enam lüüa ei suutnud.

Tänase Flora kaotusega sai Eesti klubide selle aasta eurohooaeg läbi.

Vikingur jõudis nüüd Konverentsiliiga alagrupiturniirist ühe vooru kaugusele. Neljandas ehk otsustavas play-off’i ringis kohtuvad nad Andorra valitseva meistri UE Santa Colomaga.

Mõlema võistkonna tänavune eurohooaeg algas Meistrite liiga esimesest eelringist, kus Flora jäi kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 1:7 alla Sloveenia meistrile NK Celje ning Vikingur kaotas Shamrock Roversile seisuga 1:2.

Flora alistas Konverentsiliiga teises eelringis lisaaja järel koondtulemusega 5:2 San Marino meistri AC Virtuse, Vikingur oli kahe mängu kokkuvõttes 2:1 parem Albaania valitsevast meistrist Rrogozhine Egnatia.