Flora asus kohtumist juhtima 21. minutil, kui penalti realiseeris Mark Anders Lepik. Seejuures teenis Lepik penalti ise. Eelnevas olukorras lõikas ta vahelt Jon Fjolusoni kehva söödu ning seejärel kukutas Vikinguri puurilukk Ingvar Jonsson Lepiku.

Vikingur jõudis viigini 40. minutil tänu Valdimar Ingimundarsoni tabamusele. Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks kodumeeskond, kuid väravani rohkem ei jõutud.

Seeria korduskohtumine peetakse 15. augustil Tallinnas. Võitja pääseb neljandasse eelringi, kus vastamisi minnakse UE Santa Coloma (Andorra) ja RFS-i (Läti) duelli kaotajaga. Euroopa liiga kolmanda eelringi avamatši võitis RFS võõrsil 2:0.

Vikingur on eestlaste jaoks tuttav meeskond 2022. aasta suvest. Toona mängiti Meistrite liiga eelringide eelringis FCI Levadiaga. Kaks aastat tagasi mängiti üks kohtumine ning Vikingur võitis koduväljakul 6:1.