Valitsevad Euroopa meistrid pole sel olümpial veel ühtegi geimi kaotanud. Alagrupis seljatati järjest 2:0 skooridega hispaanlannad Daniela Alvarez Mendoza - Tania Moreno, prantslannad Lezana Placette - Alexia Richard ja sakslannad Laura Ludwig - Louisa Lippmann. Alagrupis loovutati geimis keskmiselt vastastele 12 punkti.

Kaheksandikfinaalis tuli vastu teine Hispaania paar Liliana Fernandez ja Paula Soria. Hüberli ja Brunner seljatasid vastased 23:21, 21:16.

Teisipäeva hilisõhtul toimunud veerandfinaalis ootasid ees valitsevad maailmameistrid, ameeriklannad Sara Hughes ja Kelly Cheng. Vesiku hoolealused said neist taas kahes geimis jagu (21:18, 21:19).

„Eesti viimane medalilootus, jah?“ sõnas rõõmsameelne Vesik võiduka matši järel alustuseks Eesti ajakirjanikele. „Hea mäng oli. Arvestades seda, kuidas enne mänginud olime, siis täna oli ikka väga hea mäng.“