Kui Delfi ajakirjanik tegi poolajapausil meedia sissepääsu juures kiiret suitsupausi, hiilis turvameeste saatel tollest uksest välja Snoop Dogg, kes istus mustade klaasidega bussi ja kadus öösse. Olümpial laineid löövale räpparile ei saa vaid ühe poolaja vastupidamist pahaks panna, sest selleks ajaks oli kohtumine juba tehtud.

Alagrupis kolm vastast keskmiselt 21 punktiga alistanud ja igal korral vähemalt 104 silma visanud USA tegi veerandfinaalis vägeva jõudemonstratsiooni. Nelja minutiga oli kõigil algviisiklastel käsi valge ja ameeriklastel 16:6 edu. Kiirelt rebisid valitsevad olümpiavõitjad vahe 16 punktile, avaveerandi lõpus oli nende edu 33:21 ning Steve Kerri hoolealused läksid puhkama seisult 63:36.