Nabi esimeseks vastaseks oli kuni 130 kg kaaluvate meeste võistlusel Aserbaidžaani maadleja Sabah Shariati. Aseri näol on tegemist Rio olümpia pronksmedalistiga, mullusel EM-il teenis ta hõbeda.

Nabi pidi paraku 1:1 seisuga tunnistama Shariati paremust. Nabi asus küll avapoolajal juhtima, kui teenis vastase passiivsuse järel esimese punkti. Aser pidi minema parterisse, kuid eestlane teda üle heita ei suutnud.

Teisel poolajal, kui matši lõpuni jäi kaks minutit ja 16 sekundit, suutis aser Nabile määratud passiivsuse järel viigistada. Selle skooriga kahjuks matš lõppeski ja kuna viimasena oli punkti saanud Shariati, kuulus võit aserile.

Kuna Shariati finaali ei pääsenud, ei saa Nabi võistlust jätkata ka lohutusringis. Aseri teekonna lõpetas poolfinaalis kuubalane Mijain Lopez Nunez, kes võitis 4:1.

Delfi vahendas Nabi võistlust areenilt kohapealt otseblogis ja hoiab lugejaid kursis Shariati edasise käekäiguga.