Kohtumise algusest peale oli Puerto Ricolaste kaitse tõeline läbisõidu hoov. Serbia sai koheselt väikese vahe sisse ning võitis avaveerandi 24:12.

Teisel veerandajal serblaste ülekaal jätkus. Poolajapausile mindi seisul 52:35.

Mängu teisel poolel suurendas Serbia eduseisu veelgi. Kolmas veerandaeg võideti 27:16 ning viimasele veerandile mindi vastu 28-punktilises eduseisus.

Kohtumise viimase kümne minuti jooksul jäi Puerto Rico veelgi enam rongi alla ning mõõduvõtu lõppedes valitsesid tablool numbrid 107:66.

Võidumeeskonna suurimaks korvikütiks tõusis Filip Petrušev, kes viskas 15 punkti. Serblaste superstaar Nikola Jokic kogus 14 punkti ja 16 lauapalli. Kaotajate parim oli Christopher Ortiz 19-punktiga.

Serbia sai turniiril kirja esimese võidu. Puerto Rico võiduarve avamine läheb aga äärmiselt raskeks, sest alagrupifaasi viimases mängus kohtutakse staaridest kubiseva suurfavoriidi USA-ga.