Suurfavoriit Poola võit Brasiilia üle oli tõeline põnevuslahing. Tasavägiselt kulgenud matšis suutsid sambamaalased 2:1 geimidega ees olla, kuid neljandas mängu vaatuses suutis just maailma esikoondis napilt numbrid enda kasuks pöörata. Ka lisaajal suudeti favoriidistaatust hoida ning nii võit 3:2 (22:25, 25:19, 19:25, 25:23, 15:12) poolakatele läkski.

Võitjate parimana tõi 26 punkti Leon Venero Wilfredo. Brasiilia poolelt said 18 punkti kirja nii Adriano Fernandes P.X.Cavalcante kui ka Ricardo Lucarelli Souza.

Päeva teises kohtumises tõmbas pikema õlekõrre Argentina vastu Jaapan. Esimesed kaks geimi võitnud Jaapan kaotas küll kolmanda mängu osa, kuid suutis neljandas vaatuses eduseisu säilitada ning matši kokkuvõttes 3:1 (25:16, 25:22, 18:25, 25:23) võita.

Jaapanlaste parimana sai Yuji Nushida kirja 21 silma. Argentiinlaste parim oli 19 punktiga Facundo Conte.