Eesti võitis küll esimese veerandaja ja läks poolajale 32:26 eduseisul, kuid ungarlased tulid teisel poolajal mängu tagasi. Viimane veerand kulges eriti pingeliselt. Oliver Kullamäel oli võimalus viimase sekundi kaugviskega mäng ära otsustada, kuid ta ei tabanud ja ees oli ootamas lisaaeg.

Lisaajal tabas Marten Alles kaks eriti olulist kaugviset järjest ning minut enne kohtumise lõppu viis Oliver Kullamäe tabav vise Eesti 3 punktiga juhtima. Ungarlaste viimasel rünnakul oli vahe vaid üks punkt, kuid Rasmus Olop tegi vaheltlõike ja sellega oli mäng otsustatud.

Eesti resultatiivseim oli Oliver Kullamäe 21 punkti ja seitsme korvisööduga, Rasmus Olop viskas 16 punkti ja võttis üheksa lauapalli.

Peatreener Martin Rausberg: „Müts maha kogu meeskonna ees. Väga võitluslikult välja teenitud võit ning kindlasti emotsionaalselt väga vajalik. Homme on meil mänguvaba päev, saame oma esimese saalitrenni siin teha ja hakkame juba valmistuma järgmiseks mänguks Poolaga.“

Järgmine kohtumine on Eesti U18 noormeeste koondisel 30. juulil kell 22.00, kui mängitakse Poolaga.