Levadia alustas kohtumist suurepäraselt, kui Richie Musaba viis külalised juba 8. minutil juhtima. Pidu ei kestnud aga kaua, sest minut hiljem oli tablool viigiseis ning 18. minutil haaras Osijek 2:1 esuseisu, mille põhjustas Til Mavretici jäme valesööt.

27. minutil sai Osijeki argentinlasest ründaja Ramon Mierez kirja kübaratriki ja 34. minutil kolistas ämbrit Levadia väravavaht Karl Andre Valner, kes hüppas sisuliselt sülle löödud pallilt eest ära. See kõik tähendas, et poolajapausile läks Levadia 1:4 kaotusseisus. Teisel poolajal sai Osijeki poolelt värava kirja ka Domagoj Bukvic, tehes lõppseisuks 5:1.

Korduskohtumine peetakse järgmisel neljapäeval, kui A. Le Coq Arenal pannakse pall mängu kell 19.00. Selle paari võitja läheb Konverentsiliiga kolmandas eelringis suure tõenäosusega vastamisi Ziraga (Aserbaidžaan), kes alistas avamängus Dunajska Streda (Slovakkia) 4:0.