Veerandfinaalis läks FaZe vastamisi Natus Vincerega, kes elimineerisid eestlase kodumeeskonna suvupuhkuse eel toimunud viimasel suurvõistlusel. FaZe ei suutnud hoolimata kahest tagasitulekukatsest sel korral revanši võtta. Seeria avamängus suudeti kaardil Mirage end seisult 5:11 Na’Vist vaid ühe raundi kaugusele tuua, kuid pärast skoori 10:11ni viimist kindlustas Ukraina organisatsioon siiski esimese mängu võidu.

Teises, Nukel peetud mängus suutis FaZe end jällegi kohtumisse tagasi tuua, jõudes seisult 5:10 lahingu viia enda jaoks mängupunktini, olles võitnud järgmisest kaheksast raundist seitse ja viies skoori 12:11ni, kuid see järel ei suudetud ühtegi vooru enam võita ning Natus Vincere kindlustas endale lisaaja 16:12 võiduga koha MM-i poolfinaalis.

Kooli jaoks oli turniiri näol tegemist kõige halvema esinemisega pärast FaZe’iga liitumist 2022. aastal, teenides võistluse jooksul keskmiseks reitinguks 0.95, mis tähistab ka eestlase esimest negatiivset hinnangut viimase kolme aasta jooksul.

Mängu tipphetki näeb siit:

FaZe’i ja Natus Vincere kohtumisele eelnesid veel kaks veerandfinaallahingut. Päeva alustas Virtus.pro ja Vitality vaheline mäng, kust väljus kaotajana maailma edetabeli teist kohta hoidev Vitality, kelle skalbi võtsid venelased seisuga 2:1 (20:22, 13:7, 13:5). Maailma edetabeli esinelikust on pärast veerandfinaale konkurentsi jäänud vaid kolmandat kohta hoidev MOUZ, kes alistas brasiillaste FURIA 2:1(13:7, 11:13, 13:7).

E-spordi MMi Counter-Strike’i turniir jätkub laupäeval kell 17.45 algavate poolfinaalidele, avakohtumises astuvad lavale G2 ja Virtus.pro, kellele järgnevad kell 21 MOUZ ja Natus Vincere.