Esimeste minutitega juhtohjad haaranud ameeriklased võitsid avapoolaja 53:37. Kolmandal veerandajal kärises vahe korra 24 punkti peale, aga siis hakkasid austraallased tasapisi kaotusseisu vähendama. Viimase vaatusega sulas vahe vähem kui 10 punkti peale, aga neljast silmast lähemale austraallased enam ei jõudnud.

USA poolel sai kaksikduubli kirja Anthony Davis (17 punkti, 14 lauapalli). Devin Booker lisas 16 ja Anthony Edwards 14 silma. 10 punktini jõudsid nii Joel Embiid, Bam Adebayo kui ka LeBron James. Austraallaste Jock Landale viskas 20 punkti, Josh Giddey arvele jäi 17 ja Dyson Danielsi kontole 14 silma.

Ameeriklased kohtuvad Pariisi eel sõprusmängudes veel Serbia, Lõuna-Sudaani ja Saksamaaga. USA, Serbia ja Lõuna-Sudaan kuuluvad ka olümpial samasse alagruppi. Lisaks on seal Puerto Rico.

Austraalia lõpetab sõprusmängude turnee juba täna õhtul, kui vastaseks on samuti Serbia. Nemad on Pariisis ühes alagrupis Kreeka, Kanada ja Hispaaniaga.