Charlotte’is 70 644 pealtvaataja ees peetud matšis löödi ainus värav kohtumise 39. minutil, kui palli saatis võrku Crystal Palace’i kaitsev poolkaitsja Jefferson Lerma.

Kolumbia pidi kohtumise teise poolaja mängima aga vähemuses, kuna avapoolaja teisel üleminutil saadeti teise kollase kaardi tõttu väljakult ära paremkaitsja Daniel Munoz.

14. juulil Miamis toimuvas finaalis lähevad vastamisi Argentina ja Kolumbia. Päev varem peavad Charlotte’is pronksikohtumise Kanada ja Uruguay.

Kolm aastat tagasi toimunud Copa America finaalis kohtusid Argentina ja Brasiilia. Toona võitis Argentina kohtumise 1:0.

Copa America ajaloos on kõige edukamateks koondisteks olnud Argentina ja Uruguay. Mõlemad on trofee võitnud 15 korda. Uruguay krooniti viimati parimaks 2011. aastal. Tänavune teine finalist Kolumbia on Copa America seni võitnud ainult ühel korral. Parimad olid nad 2001. aastal. Finaali jõuti nüüd kolmandat korda. Hõbemedalid teeniti 1975. aastal.