Sarnase uudisega tuli teisipäeva õhtul välja ka vutimaailma kuulsaim ajakirjanik Fabrizio Romano. 34-aastane ründaja/ründav poolkaitsja pole veel uudist kinnitanud, kuid ta vihjas sellele pärast koduse EM-i veerandfinaali kaotust Hispaaniale.

Sakslased jäid lisaajal Hispaaniale alla 1:2. „On suur tõenäosus, et see jäi minu viimaseks mänguks koondisesärgis,“ vahendas tema sõnu mängu järel Sky Sports.

Saksamaa koondises sai Müller 15 aasta jooksul kirja 131 kohtumist. Selle ajaga lõi ta 45 väravat ning andis söödu 41 tabamusele. Müller aitas kodumaa 2014. aastal maailmameistriks. Neli aastat varem võitis ta Saksamaa ridades MM-pronksi. Toonane MM oli tema jaoks esimene suurturniir, kus ta säras kohe viie värava ning kolme tulemusliku sööduga. Ka MM-tiitliga lõppenud 2014. aasta vutipeol lõi ta viis väravat.

Müller on teine Saksamaa täht, kes tänavuse EM-iga koondisekarjäärile joone alla tõmbas. Keskväljamaestro Toni Kroos teatas juba kevadel, et EM jääb tema viimaseks turniiriks. Kohaliku meedia teatel pole kindel ka väravavaht Manuel Neueri (38) ja poolkaitsja Ilkay Gündogani (33) jätkamine.

Kui Kroos lõpetas sportlaskarjääri sootuks, siis Müller kohaliku meedia teatel veel klubirindel jätkab. Kogu sportlastee Müncheni Bayernis veetnud sakslase praegune leping kehtib 2025. aasta suveni.