Baltimaade kõige esinduslikum koondis on Leedul, kes hoolimata korvpallikoondise koju jäämisest saadab olümpiale üle 50 sportlase. Neist kergejõustiklasi on 11, sõudjaid 8 ja ujujaid 8. Esinduses on teiste seas 3 × 3 korvpallurid, mitu kanuusõitjat, jalgratturit ja maadlejat, kaks viievõistlejat ja rannavõrkpallurit ning üks breiktantsija.

Ka Läti koondis võinuks korvpallurite õnnestumise puhul olla märgatavalt suurem, aga kokku pääses olümpiamängudele 14 eri alal 29 sportlast. Nende seas on kaheksa kergejõustiklast, meeste 3 × 3 korvpallikoondis, naiste rannavõrkpalliduo, maateeratturid, BMX-ratturid, laskjad, ujujad, ratsutajad, viievõisteja, tõstja ja tennisist.

Soome saadab Pariisi 57 sportlast, kes tegelevad 14 erineva spordialaga. Viimati oli põhjanaabrite delegatsioon nii suur 2000. aastal. Kui Eestist pääses olümpiale viis kergejõustiklast, siis Soomest lausa veerandsada. Eestlaste jaoks eksootilisematest aladest on põhjanaabrid esindatud näiteks rulasõidus ja golfis. Soomlased ütlesid ühtlasi välja, et nad ootavad olümpialt vähemalt kaht medalit.

Eelmistel Tokyo olümpiamängudel võitsid lätlased ja eestlased mõlemad ühe kulla ja pronksi, leedukad ühe hõbeda ning soomlased kaks pronksi.