„Tartus sündinud 32-aastane endine Eesti koondise sidemängija Kusti Nõlvak, kes viimased 9 aastat keskendus rannavollele, tõmbab saalitossud uuesti jalga. Nõlvaku saalivōrkpallurikarjäär oli 2009. kuni 2015. aastani liikumas stabiilselt ülesmäge, aga tõeline läbimurre jäi tol ajal rahvusvahelises vōrkpallis tegemata. Saalivōrkpalluri jaoks „parimas eas“ sidemängija võtab ette uue väljakutse ja proovib läbimurret, mis nooruses tegemata jäi,“ teatas Tartu Bigbank sotsiaalmeedias.

Teatavasti lõppes Rakveres toimunud rannvõrkpalli MK-etapiga Kusti Nõlvaku üheksa aastat kestnud teekond Märt Tiisaarega, kellega üheskoos võideti kulda ja karda. Nõlvak toonitas, et vaatamata saali naasmisele on tema eesmärgid võrkpallurina kõrged.

„Annan endale aru, et pole üheksa aastat pole saalivõrkpalli katsunud ja hea mängutunnetuse saamine võib võtta natuke aega. Olen valmis alustama sealt kus ma olen, tegema igapäevaseid edusamme ja olema kannatlik. Samuti tean milleks ma olen võimeline, milliseid oskuseid olen liiva peal omandanud ja oma sisemist tuld, mis mind edasi kannab. Tööpõld on lai ja see mulle sobib. Olen väga tänulik Bigbank Tartule mulle antud võimaluse eest ning ootame perega juba kõikide uute ja vanade sõprade nägemist,“ vahendas Tartu klubi mängija sõnu.

Alar Rikbergi sõnul ei saanud ta kasutamata jätta kasutamata võimalust, et tuua üheksa aastat rannavolle juures olnud endine koondislane uuesti tagasi saalivõrkpalli juurde.

„Mul on hea meel, et Kusti just Tartu meeskonna kasuks otsustas ja ootan huviga, kuidas ta uuesti saalis kohaneb. Koos Aleksander Eermaga moodustavad nad huvitava sidemängijate paari ning avavad võimalusi erinäolise mängu näitamiseks,“ sõnas ta.