Hispaania saatis EM-i poolfinaali Mikel Merino 119. minuti tabamus. Enne võiduväravat rullus ärev moment lahti aga hispaanlaste karistusalas, kui Marc Cucurella mängis palli ilmselgelt käega, kui peakohtunik Anthony Taylor jättis peoperemeeste kasuks penalti määratama.

Ühele poolehoidjale läks omade kaotus niivõrd hinge, et ta algatas petitsiooni. Saksamaa fänn nimega Julian, avaldas veebilehel Change.org petitsiooni, milles nõuab veerandfinaali uuest mängimist, kuna mängu kohtunik Anthony Taylor polnud tema sõnul oma ülesannete kõrgusel.

„Hispaania mängija Marc Cucurella mängis selgelt palli käega, mille eest Saksamaa ei saanud penaltit, mis oleks võinud matši tulemust mõjutada. Nõuame, et UEFA korraldaks kordusmängu ja uuriks Taylori käitumist,“ seisab petitsioonis.

Fänni algatatud petitsioon on paari päevaga saanud juba 30 000 allkirja, kuid vaatamata sellele on äärmiselt ebatõenäoline, et UEFA seda tõsiselt võtab.

Hispaania jalgpallikoondis jätkab EM-i teisipäeval, kui Münchenis toimuvas poolfinaalis kohtutakse Prantsusmaaga. Teises poolfinaalis madistavad omavahel kolmapäeval Inglismaa ja Holland.